Kategoria „A1″

Kategoria A1
Kurs

Oferujemy Państwu profesjonalny kurs na prawo jazdy kategorii A, którego ukończenie uprawnia do przystąpienia do egzaminu państwowego. Pracownicy OSK Piotr kompleksowo i bezstresowo przygotują Państwa do egzaminu w Wojewódzkim Ośrodku Ruchu Drogowego. Szkolenia odbywają się w miłej atmosferze, a nasi doświadczeni instruktorzy są cierpliwi, wyrozumiali i służą pomocą.

Motocykl, na jakim prowadzone są zajęcia praktyczne, zarówno na placu manewrowym jak i w obszarze miejskim to Honda CBF 125. Jest to motocykl na którym odbywa się egzamin państwowy w WORD Lublin

Warunkiem rozpoczęcia kursu jest uzyskanie zaświadczenia lekarskiego o braku przeciwwskazań do kierowania motocyklem. Wymagana jest również zgoda rodziców lub opiekunów.

Całkowity koszt kursu to: 1090 zł

Przebieg kursu:
  • 30 godzin zajęć teoretycznych, podczas których kursant zdobywa wiedzę z zakresu obsługi motocykla oraz przepisów ruchu drogowego.
  • 20 godzin zajęć praktycznych odbywających się zarówno na placu manewrowym jak i w ruchu drogowym.
  • badania lekarskie
  • pomoce dydaktyczne
NextGen ScrollGallery thumbnailNextGen ScrollGallery thumbnailNextGen ScrollGallery thumbnail
20150412_170522
20150412_170536
motocykle

Przebieg praktycznego egzaminu wewnętrznego:

  • Wykonanie obsługi technicznej
  • Sprawdzenie opanowania sprzętu na placu manewrowym
  • Sprawdzenie umiejętności poruszania się w ruchu drogowym

Do czego uprawnia nas prawo jazdy kategorii A?

Kategoria A1 prawa jazdy uprawnia do kierowania motocyklem o pojemności skokowej silnika nieprzekraczającej 125 cm3, mocy nieprzekraczającej 11 kW i stosunku mocy do masy własnej nieprzekraczającym 0,1 kW/kg oraz motocyklem trójkołowym o mocy nieprzekraczającej 15 kW jak również skuterem i czterokołowcem lekkim.

Zapraszamy do kontaktu: (81) 744-11-14 

Go to Top